Ubezpieczenia - oferujemy ubezpieczenia firm WARTA oraz PZU

- komunikacyjne: AC, OC, NNW, pakiety, assistance
Ubezpieczenia komunikacyjne dają nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także pozwalają na szybką i profesjonalną pomoc w przypadku awarii lub innych nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenia komunikacyjne zapewniają wypłatę odszkodowania, gdy dojdzie do uszkodzenia lub zniszczenia samochodu w wyniku kolizji, wypadku czy zdarzeń losowych (np. powodzi, zatopienia, pożaru) a takze aktów wandalizmu. Ubezpieczenie AC jest zabezpieczeniem zamochodu w przypadku kradzieży auta lub jego wyposażenia.
Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, gwarantuje ono wypłatę odszkodowania na rzecz osoby poszkodowanej w wypadku którego jesteś sprawcą. Kupując OC często otrzymamy bezpłatny assistance w podstawowym zakresie, a także możemy skorzystać z szerokiej oferty innych produktów.
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków gwarantuje wypłatę odszkodowania dla Ciebie oraz wszystkich pasażerów Twojego pojazdu poszkodowanych w wypadku komunikacyjnym.
Ubezpieczenie Auto Szyby gwarantuje wymianę lub naprawę uszkodzonej szyby - posiadając to ubezpieczenie nie stracisz zniżek w AC. Szybę wymienisz lub naprawisz szybko, profesjonalnie i co najważniejsze: bezgotówkowo.
Dodatkowe ubezpieczenie Assistance to pomoc jaką możesz uzyskać w razie kłopotów z samochodem i to w dodatku na miejscu zdarzenia. Mając takie ubezpieczenie, możesz liczyć na odwiezienie uszkodzonego samochodu do warsztatu, zakwaterowanie w hotelu, a także samochód zastępczy. Assistance zawiera często takie świadczenia, jak: transport medyczny, opieka nad dziećmi, dowóz paliwa, wymiana koła, doładowanie akumulatora.

- majątkowe
mieszkania, domy, firmy, OC działalności

 

- trawel
koszty leczenia, NNW za granicą

- OC zawodu

- NNW

- grupowe

- na życie, posagowe

- rolne - dofinansowane w 50%

kim jestesmy

Kim jesteśmy?

Masz zamiar powierzyć nam swoje finanse?
Sprawdź kim jesteśmy. zobacz


oferta

Nasza oferta

Wybierz interesującą Cię usługę i skontaktuj się
z nami.

Oferujemy najwyższej jakości usługi księgowe:

zobacz

banner-promo

Promocje

Usługi księgowe taniej o 50%. zobacz